Activă IAŞI

DR MARIA IANCU S.R.L.

CUI
42665395
Reg. Comerț
J2020001319226
Înregistrată
23.06.2020
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA NICOLINA, NR.8, CAMERA 1, BL.G5, SC.A, ET.8, AP.50, cod poștal 700221
-15.62
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 23.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-23.438 RON
▼ 102% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-47218 k36 k55 k73 k91 k2021 · Cifră de afaceri: 51.071 RON2022 · Cifră de afaceri: 16.202 RON2023 · Cifră de afaceri: 91.188 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.693 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 30.444 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 67.699 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.610 RON2022 · Datorii: -472 RON2023 · Datorii: 13.733 RON2024 · Datorii: 24.986 RON2025 · Datorii: 33.765 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR MARIA IANCU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 12.693 91.188 16.202 51.071
Profit net 0 0 67.699 0 30.444
Capitaluri proprii -23.438 -11.621 70.034 2.335 20.630
Active totale 10.327 13.231 83.767 1.863 28.240
Datorii totale 33.765 24.986 13.733 -472 7.610
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-15.62
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.