Activă GORJ

NUCĂ02 S.R.L.

CUI
42654540
Reg. Comerț
J2020000460187
Înregistrată
19.06.2020
Sediu social JUD. GORJ, SAT BENGEŞTI COM. BENGEŞTI-CIOCADIA, STR. LINIA MARE, NR.182, CAMERA NR. 1, cod poștal 217067
-5.24
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Novaci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 19.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
185.050 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-9.101 RON
▼ 330% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k75 k113 k151 k188 k2021 · Cifră de afaceri: 155.932 RON2022 · Cifră de afaceri: 188.448 RON2023 · Cifră de afaceri: 181.096 RON2024 · Cifră de afaceri: 167.097 RON2025 · Cifră de afaceri: 185.050 RON2021 · Profit: 19.754 RON2022 · Profit: 17.958 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 39.529 RON2022 · Datorii: 15.369 RON2023 · Datorii: 11.448 RON2024 · Datorii: 38.276 RON2025 · Datorii: 21.538 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NUCĂ02 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 185.050 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 185.050 167.097 181.096 188.448 155.932
Profit net 0 0 0 17.958 19.754
Capitaluri proprii -9.101 3.958 31.351 46.854 28.896
Active totale 12.437 42.234 42.799 62.223 68.425
Datorii totale 21.538 38.276 11.448 15.369 39.529
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-5.24
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.