Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CARDEA PROPERTIES S.R.L.

CUI
42636870
Reg. Comerț
J2020006447403
Înregistrată
17.06.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MUGURAŞ, NR.7, CAMERA 3 MODUL B, cod poștal 40594
5.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
108.836 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
363.582 RON
Capitaluri proprii
476.025 RON
▲ 323% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0269 k538 k807 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 188.474 RON2022 · Cifră de afaceri: 259.287 RON2023 · Cifră de afaceri: 268.966 RON2024 · Cifră de afaceri: 196.403 RON2025 · Cifră de afaceri: 108.836 RON2021 · Profit: 30.068 RON2022 · Profit: 107.175 RON2023 · Profit: 53.079 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 363.582 RON2021 · Datorii: 1.314.494 RON2022 · Datorii: 1.317.435 RON2023 · Datorii: 1.303.843 RON2024 · Datorii: 1.344.292 RON2025 · Datorii: 916.496 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CARDEA PROPERTIES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 108.836 RON în 2025, cu un profit net de 363.582 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 108.836 196.403 268.966 259.287 188.474
Profit net 363.582 0 53.079 107.175 30.068
Capitaluri proprii 476.025 112.443 176.481 123.403 16.228
Active totale 1.392.521 1.456.735 1.480.324 1.440.838 1.330.722
Datorii totale 916.496 1.344.292 1.303.843 1.317.435 1.314.494
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.