Activă BIHOR

COBE RAD AUTO S.R.L.

CUI
42626558
Reg. Comerț
J2020000918051
Înregistrată
15.06.2020
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CAP. CONSTANTIN MUŞAT, NR.26, cod poștal 410553
14.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
204.752 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
211.963 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k280 k2021 · Cifră de afaceri: 162.415 RON2022 · Cifră de afaceri: 279.763 RON2023 · Cifră de afaceri: 258.375 RON2024 · Cifră de afaceri: 252.840 RON2025 · Cifră de afaceri: 204.752 RON2021 · Profit: 87.111 RON2022 · Profit: 100.545 RON2023 · Profit: 40.300 RON2024 · Profit: 58.323 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 32.820 RON2022 · Datorii: 3.507 RON2023 · Datorii: 21.132 RON2024 · Datorii: 25.413 RON2025 · Datorii: 25.316 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COBE RAD AUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 204.752 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 204.752 252.840 258.375 279.763 162.415
Profit net 0 58.323 40.300 100.545 87.111
Capitaluri proprii 211.963 233.400 196.577 156.277 87.311
Active totale 237.279 258.813 217.709 159.784 120.131
Datorii totale 25.316 25.413 21.132 3.507 32.820
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.