Activă SIBIU

PRESTIGE BEAUTY PMU S.R.L.

CUI
42623578
Reg. Comerț
J2020000685322
Înregistrată
15.06.2020
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SOMEŞULUI, NR.34A, ET.2, cod poștal 550003
87.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.029 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
13.000 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k91 k113 k2021 · Cifră de afaceri: 113.402 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.730 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.301 RON2024 · Cifră de afaceri: 73.916 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.029 RON2021 · Profit: 66.829 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 19.977 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.218 RON2022 · Datorii: 2.298 RON2023 · Datorii: 10.609 RON2024 · Datorii: 2.468 RON2025 · Datorii: 168 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRESTIGE BEAUTY PMU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 51.029 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.029 73.916 11.301 57.730 113.402
Profit net 0 19.977 0 0 66.829
Capitaluri proprii 13.000 13.705 -6.272 33.376 69.900
Active totale 13.168 16.173 4.337 31.308 73.341
Datorii totale 168 2.468 10.609 2.298 7.218
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

87.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.