Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

DAYA PERFECT DENT S.R.L.

CUI
42619127
Reg. Comerț
J2020000452065
Înregistrată
12.06.2020
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.1A, cod poștal 420139
0.57
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 12.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
69.878 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
751 RON
▼ 94% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k70 k2021 · Cifră de afaceri: 11.117 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.880 RON2023 · Cifră de afaceri: 57.091 RON2024 · Cifră de afaceri: 56.406 RON2025 · Cifră de afaceri: 69.878 RON2021 · Profit: 1.030 RON2022 · Profit: 8.055 RON2023 · Profit: 2.989 RON2024 · Profit: 1.720 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 690 RON2022 · Datorii: 3.043 RON2023 · Datorii: 3.877 RON2024 · Datorii: 4.580 RON2025 · Datorii: 9.319 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAYA PERFECT DENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 69.878 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 69.878 56.406 57.091 41.880 11.117
Profit net 0 1.720 2.989 8.055 1.030
Capitaluri proprii 751 13.481 11.761 8.772 718
Active totale 10.070 18.061 15.638 11.815 1.408
Datorii totale 9.319 4.580 3.877 3.043 690
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.57
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.