Activă BOTOŞANI

PERFECT DREAM CHANGE DANA S.R.L.

CUI
42618750
Reg. Comerț
J2020000291077
Înregistrată
12.06.2020
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. DOROHOI, CAL. PLEVNEI, NR.19, BL.P4, AP.2, cod poștal 715200
0.37
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 12.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
98.260 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
1.658 RON
▲ 162% vs 2024
Capitaluri proprii
14.686 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k141 k212 k283 k353 k2021 · Cifră de afaceri: 22.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 97.001 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.555 RON2024 · Cifră de afaceri: 101.187 RON2025 · Cifră de afaceri: 98.260 RON2021 · Profit: 1.303 RON2022 · Profit: 23.617 RON2023 · Profit: 12.173 RON2024 · Profit: 634 RON2025 · Profit: 1.658 RON2021 · Datorii: 5.641 RON2022 · Datorii: 5.622 RON2023 · Datorii: 347.346 RON2024 · Datorii: 353.365 RON2025 · Datorii: 330.690 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERFECT DREAM CHANGE DANA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 98.260 RON în 2025, cu un profit net de 1.658 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 98.260 101.187 107.555 97.001 22.500
Profit net 1.658 634 12.173 23.617 1.303
Capitaluri proprii 14.686 13.028 12.394 25.120 1.503
Active totale 345.376 357.080 359.740 30.742 5.637
Datorii totale 330.690 353.365 347.346 5.622 5.641
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.37
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.