Activă TIMIŞ

RAMO DENT PRAXIS S.R.L.

CUI
42617193
Reg. Comerț
J35/1361/2020
Înregistrată
12.06.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. DÎMBOVIŢA, NR.52, BL.C.10, SC.B, ET.P, AP.1, cod poștal 300457
-2.20
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 12.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
53.230 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
2.661 RON
Capitaluri proprii
-15.381 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k27 k41 k54 k68 k2021 · Cifră de afaceri: 7.975 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.406 RON2023 · Cifră de afaceri: 52.840 RON2024 · Cifră de afaceri: 40.280 RON2025 · Cifră de afaceri: 53.230 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 12.193 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.661 RON2021 · Datorii: 67.682 RON2022 · Datorii: 67.168 RON2023 · Datorii: 56.313 RON2024 · Datorii: 54.099 RON2025 · Datorii: 54.398 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAMO DENT PRAXIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 53.230 RON în 2025, cu un profit net de 2.661 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 53.230 40.280 52.840 31.406 7.975
Profit net 2.661 0 12.193 0 0
Capitaluri proprii -15.381 -18.042 -13.206 -25.398 -21.935
Active totale 39.017 36.057 43.107 41.662 45.585
Datorii totale 54.398 54.099 56.313 67.168 67.682
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.20
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.