Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

REAL SERV-INSTAL S.R.L.

CUI
42605121
Reg. Comerț
J2020000217211
Înregistrată
10.06.2020
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. PERILOR, NR.44, BL.U5, SC.A, ET.3, AP.12, cod poștal 925300
0.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
457.469 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
374 RON
Capitaluri proprii
5.861 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

095 k191 k286 k382 k477 k2021 · Cifră de afaceri: 418.139 RON2022 · Cifră de afaceri: 319.697 RON2023 · Cifră de afaceri: 352.544 RON2024 · Cifră de afaceri: 477.190 RON2025 · Cifră de afaceri: 457.469 RON2021 · Profit: 203 RON2022 · Profit: 7.353 RON2023 · Profit: 7.728 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 374 RON2021 · Datorii: 80.921 RON2022 · Datorii: 114.859 RON2023 · Datorii: 94.380 RON2024 · Datorii: 145.938 RON2025 · Datorii: 135.801 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REAL SERV-INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 457.469 RON în 2025, cu un profit net de 374 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 457.469 477.190 352.544 319.697 418.139
Profit net 374 0 7.728 7.353 203
Capitaluri proprii 5.861 5.488 58.035 50.307 42.953
Active totale 141.662 151.426 152.415 165.166 123.874
Datorii totale 135.801 145.938 94.380 114.859 80.921
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.