Activă TELEORMAN

ELENASOF ICE S.R.L.

CUI
42602630
Reg. Comerț
J2020000254346
Înregistrată
10.06.2020
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT PLOSCA COM. PLOSCA, STR. AGRICULTORILOR, NR.4, CAMERA NR. 1
15.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 10.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
66.371 RON
▼ 32% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
25.009 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k229 k286 k2021 · Cifră de afaceri: 285.652 RON2022 · Cifră de afaceri: 200.459 RON2023 · Cifră de afaceri: 97.517 RON2024 · Cifră de afaceri: 97.503 RON2025 · Cifră de afaceri: 66.371 RON2021 · Profit: 113.912 RON2022 · Profit: 69.315 RON2023 · Profit: 3.026 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.403 RON2022 · Datorii: 4.235 RON2023 · Datorii: 27.084 RON2024 · Datorii: 4.082 RON2025 · Datorii: 2.641 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELENASOF ICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 66.371 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 66.371 97.503 97.517 200.459 285.652
Profit net 0 0 3.026 69.315 113.912
Capitaluri proprii 25.009 31.544 78.649 236.540 178.616
Active totale 27.650 35.626 105.733 240.775 182.019
Datorii totale 2.641 4.082 27.084 4.235 3.403
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.