Activă Plătitor TVA BRĂILA

STEFBICAR SERV S.R.L.

CUI
42595893
Reg. Comerț
J09/320/2020
Înregistrată
09.06.2020
Sediu social JUD. BRĂILA, SAT VIZIRU COM. VIZIRU, STR. BRĂILEI, NR.165, cod poștal 817215
11.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Însurăţei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4532
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 09.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
490.952 RON
▲ 134% vs 2024
Profit net
66.132 RON
▲ 257% vs 2024
Capitaluri proprii
155.470 RON
▲ 87% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k196 k295 k393 k491 k2021 · Cifră de afaceri: 197.345 RON2022 · Cifră de afaceri: 128.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 149.123 RON2024 · Cifră de afaceri: 209.944 RON2025 · Cifră de afaceri: 490.952 RON2021 · Profit: 2.632 RON2022 · Profit: 44.101 RON2023 · Profit: 14.008 RON2024 · Profit: 18.521 RON2025 · Profit: 66.132 RON2021 · Datorii: 33.095 RON2022 · Datorii: 9.571 RON2023 · Datorii: 60.746 RON2024 · Datorii: 35.409 RON2025 · Datorii: 48.851 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEFBICAR SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 490.952 RON în 2025, cu un profit net de 66.132 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 490.952 209.944 149.123 128.900 197.345
Profit net 66.132 18.521 14.008 44.101 2.632
Capitaluri proprii 155.470 83.100 71.866 57.858 3.757
Active totale 204.321 118.509 132.612 67.429 36.852
Datorii totale 48.851 35.409 60.746 9.571 33.095
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4532).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.