Activă Plătitor TVA GIURGIU

ADESCO SOLUTIONS COMPANY S.R.L.

CUI
42592030
Reg. Comerț
J2020000395522
Înregistrată
05.06.2020
Sediu social JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. VLAD ŢEPEŞ, NR.72, CAMERA 3, cod poștal 80095
4.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4791
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 05.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
62.643 RON
▲ 177% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
10.772 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k47 k71 k94 k118 k2021 · Cifră de afaceri: 57.596 RON2022 · Cifră de afaceri: 117.665 RON2023 · Cifră de afaceri: 67.775 RON2024 · Cifră de afaceri: 22.625 RON2025 · Cifră de afaceri: 62.643 RON2021 · Profit: 22.350 RON2022 · Profit: 50.254 RON2023 · Profit: 7.040 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.140 RON2022 · Datorii: 4.740 RON2023 · Datorii: 5.582 RON2024 · Datorii: 4.865 RON2025 · Datorii: 8.373 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADESCO SOLUTIONS COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 62.643 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 62.643 22.625 67.775 117.665 57.596
Profit net 0 0 7.040 50.254 22.350
Capitaluri proprii 10.772 16.785 36.481 50.494 22.214
Active totale 17.248 20.270 41.212 54.426 26.354
Datorii totale 8.373 4.865 5.582 4.740 4.140
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4791).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.