Activă Plătitor TVA TIMIŞ

PHEONIX AGRO VEST PREST S.R.L.

CUI
42569266
Reg. Comerț
J35/1241/2020
Înregistrată
02.06.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT CEBZA ORŞ. CIACOVA, NR.310, cod poștal 307111
0.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 02.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.630.190 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
890.602 RON
▲ 386% vs 2024
Capitaluri proprii
929.221 RON
▲ 376% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,3 mil6,6 mil9,8 mil13 mil16 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.202.225 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.046.258 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.630.706 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.224.766 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.630.190 RON2021 · Profit: 1.584.941 RON2022 · Profit: 715.368 RON2023 · Profit: 116.607 RON2024 · Profit: 183.382 RON2025 · Profit: 890.602 RON2021 · Datorii: 2.549.961 RON2022 · Datorii: 7.313.441 RON2023 · Datorii: 12.697.909 RON2024 · Datorii: 16.360.056 RON2025 · Datorii: 16.388.040 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PHEONIX AGRO VEST PREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.630.190 RON în 2025, cu un profit net de 890.602 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.630.190 9.224.766 6.630.706 5.046.258 3.202.225
Profit net 890.602 183.382 116.607 715.368 1.584.941
Capitaluri proprii 929.221 195.191 499.697 1.140.819 1.604.375
Active totale 17.264.627 16.541.576 13.180.517 8.454.260 4.154.336
Datorii totale 16.388.040 16.360.056 12.697.909 7.313.441 2.549.961
Număr mediu salariați 5 6 6 6 6

Analiză de risc — insolvență

0.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.