Activă BIHOR

UROMED PURZA S.R.L.

CUI
42563875
Reg. Comerț
J2020000810052
Înregistrată
02.06.2020
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, BLD. DECEBAL, NR.4, BL.B52, AP.4, cod poștal 410197
1.33
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 02.06.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
172.451 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
20.361 RON
Capitaluri proprii
31.260 RON
▼ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k139 k208 k277 k346 k2021 · Cifră de afaceri: 136.434 RON2022 · Cifră de afaceri: 195.265 RON2023 · Cifră de afaceri: 205.987 RON2024 · Cifră de afaceri: 167.881 RON2025 · Cifră de afaceri: 172.451 RON2021 · Profit: 89.513 RON2022 · Profit: 141.420 RON2023 · Profit: 72.788 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 20.361 RON2021 · Datorii: 982 RON2022 · Datorii: 8.690 RON2023 · Datorii: 346.255 RON2024 · Datorii: 308.592 RON2025 · Datorii: 297.463 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UROMED PURZA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 172.451 RON în 2025, cu un profit net de 20.361 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 172.451 167.881 205.987 195.265 136.434
Profit net 20.361 0 72.788 141.420 89.513
Capitaluri proprii 31.260 110.900 147.803 168.145 110.725
Active totale 327.462 413.581 481.923 159.656 103.252
Datorii totale 297.463 308.592 346.255 8.690 982
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.33
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.