Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EXIT BY CHOICE S.R.L.

CUI
42547608
Reg. Comerț
J40/11664/2022
Înregistrată
27.05.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CHIRISTIGIILOR, NR.6, CAMERA 1, BL.P36B, SC.A, ET.5, AP.15, cod poștal 21562
13.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 27.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.446.162 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
568.996 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
569.581 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0316 k632 k948 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 137.948 RON2022 · Cifră de afaceri: 786.866 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.447.847 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.580.716 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.446.162 RON2021 · Profit: 113.328 RON2022 · Profit: 477.345 RON2023 · Profit: 1.021.412 RON2024 · Profit: 598.795 RON2025 · Profit: 568.996 RON2021 · Datorii: 133.713 RON2022 · Datorii: 293.154 RON2023 · Datorii: 128.741 RON2024 · Datorii: 108.850 RON2025 · Datorii: 283.569 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXIT BY CHOICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.446.162 RON în 2025, cu un profit net de 568.996 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.446.162 1.580.716 1.447.847 786.866 137.948
Profit net 568.996 598.795 1.021.412 477.345 113.328
Capitaluri proprii 569.581 599.380 1.021.997 477.585 113.568
Active totale 853.150 708.230 1.043.488 770.739 247.281
Datorii totale 283.569 108.850 128.741 293.154 133.713
Număr mediu salariați 2 2 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

13.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.