Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GECOROM TOTAL STEEL S.R.L.

CUI
42545135
Reg. Comerț
J2020005515408
Înregistrată
27.05.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR DEPOZITULUI, NR.89, CAMERA 4, cod poștal 32912
-3.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 27.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
134.742 RON
▼ 62% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-208.005 RON
▼ 460% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0476 k951 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.140.468 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.600.167 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.377.684 RON2024 · Cifră de afaceri: 350.298 RON2025 · Cifră de afaceri: 134.742 RON2021 · Profit: 84.863 RON2022 · Profit: 77.871 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 207.665 RON2022 · Datorii: 900.144 RON2023 · Datorii: 661.204 RON2024 · Datorii: 614.251 RON2025 · Datorii: 600.693 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GECOROM TOTAL STEEL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 134.742 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 134.742 350.298 2.377.684 1.600.167 1.140.468
Profit net 0 0 0 77.871 84.863
Capitaluri proprii -208.005 -37.161 104.235 176.862 98.991
Active totale 392.688 577.090 765.439 1.075.812 306.656
Datorii totale 600.693 614.251 661.204 900.144 207.665
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-3.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.