Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

GEODESYS MAP S.R.L.

CUI
42541397
Reg. Comerț
J2020000379063
Înregistrată
26.05.2020
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. PANAIT CERNA, NR.18, SC.B, ET.2, AP.78, cod poștal 420172
1.33
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 26.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
81.082 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
2.931 RON
Capitaluri proprii
1.446 RON
▲ 197% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k33 k50 k66 k83 k2021 · Cifră de afaceri: 68.440 RON2022 · Cifră de afaceri: 83.080 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.207 RON2025 · Cifră de afaceri: 81.082 RON2021 · Profit: 36.854 RON2022 · Profit: 49.936 RON2023 · Profit: 8.277 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.931 RON2021 · Datorii: 2.432 RON2022 · Datorii: 23.619 RON2023 · Datorii: 27.765 RON2024 · Datorii: 29.348 RON2025 · Datorii: 28.952 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEODESYS MAP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 81.082 RON în 2025, cu un profit net de 2.931 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 81.082 64.207 70.300 83.080 68.440
Profit net 2.931 0 8.277 49.936 36.854
Capitaluri proprii 1.446 -1.485 8.517 50.176 37.054
Active totale 30.398 27.863 36.282 73.795 39.486
Datorii totale 28.952 29.348 27.765 23.619 2.432
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.33
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.