Activă Plătitor TVA IAŞI

INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L.

CUI
42540685
Reg. Comerț
J2020001088229
Înregistrată
26.05.2020
Sediu social JUD. IAŞI, SAT PÂRCOVACI ORŞ. HÂRLĂU, NR.152A
0.89
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 26.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
461.938 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
13.333 RON
▼ 63% vs 2024
Capitaluri proprii
13.573 RON
▼ 95% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 60% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0168 k337 k505 k673 k841 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 409.526 RON2023 · Cifră de afaceri: 841.402 RON2024 · Cifră de afaceri: 835.626 RON2025 · Cifră de afaceri: 461.938 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 272.989 RON2023 · Profit: 400.435 RON2024 · Profit: 36.173 RON2025 · Profit: 13.333 RON2021 · Datorii: 600 RON2022 · Datorii: 16.922 RON2023 · Datorii: 81.164 RON2024 · Datorii: 107.950 RON2025 · Datorii: 237.438 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 461.938 RON în 2025, cu un profit net de 13.333 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 461.938 835.626 841.402 409.526 0
Profit net 13.333 36.173 400.435 272.989 0
Capitaluri proprii 13.573 246.955 400.759 273.327 49.238
Active totale 248.555 354.905 481.923 290.249 49.838
Datorii totale 237.438 107.950 81.164 16.922 600
Număr mediu salariați 2 5 6 2 0

Analiză de risc — insolvență

0.89
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.