Activă GIURGIU

TRANSPORT VLM INTERNATIONAL S.R.L.

CUI
42537833
Reg. Comerț
J52/777/2023
Înregistrată
26.05.2020
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT PRUNDU COM. PRUNDU, STR. FATA BĂLŢII, NR.8, CAMERA NR. 1, cod poștal 87180
1.60
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 26.05.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.304 RON
▲ 0% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k8 k11 k15 k19 k2020 · Cifră de afaceri: 18.935 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.065 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 1.380 RON2021 · Profit: 724 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 10.038 RON2021 · Datorii: 9.070 RON2022 · Datorii: 9.070 RON2023 · Datorii: 9.070 RON2024 · Datorii: 9.070 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRANSPORT VLM INTERNATIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 0 0 1.065 18.935
Profit net 0 0 0 724 1.380
Capitaluri proprii 2.304 2.304 2.304 2.304 1.580
Active totale 11.374 11.374 11.374 11.374 11.618
Datorii totale 9.070 9.070 9.070 9.070 10.038
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.60
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.