Activă Plătitor TVA ILFOV

NEW NIKREY S.R.L.

CUI
42525812
Reg. Comerț
J2020001810233
Înregistrată
22.05.2020
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. LIBERTĂŢII, NR.1L, VILA NR. 5. CAMERA 1, cod poștal 77025
4.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 22.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.485.872 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
66.871 RON
Capitaluri proprii
618.335 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0495 k990 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.050.589 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.349.078 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.476.035 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.605.290 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.485.872 RON2021 · Profit: 162.701 RON2022 · Profit: 321.665 RON2023 · Profit: 106.950 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 66.871 RON2021 · Datorii: 344.586 RON2022 · Datorii: 456.309 RON2023 · Datorii: 574.673 RON2024 · Datorii: 681.140 RON2025 · Datorii: 747.920 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEW NIKREY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.485.872 RON în 2025, cu un profit net de 66.871 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.485.872 1.605.290 2.476.035 2.349.078 1.050.589
Profit net 66.871 0 106.950 321.665 162.701
Capitaluri proprii 618.335 551.465 571.193 464.243 142.368
Active totale 1.366.255 1.232.605 1.145.866 920.552 486.954
Datorii totale 747.920 681.140 574.673 456.309 344.586
Număr mediu salariați 1 3 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.