Activă SATU MARE

POTOP LUCIAN CONSTRUCŢII S.R.L.

CUI
42524515
Reg. Comerț
J2020000342300
Înregistrată
21.05.2020
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT PĂULIAN COM. DOBA, PĂULIAN, NR.61, cod poștal 447128
13.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.05.2020)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
136.200 RON
▲ 0% vs 2022
Profit net
34.041 RON
▼ 8% vs 2022
Capitaluri proprii
158.188 RON
▲ 27% vs 2022
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k82 k109 k136 k2020 · Cifră de afaceri: 46.300 RON2021 · Cifră de afaceri: 122.549 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.186 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.200 RON2020 · Profit: 9.729 RON2021 · Profit: 77.221 RON2022 · Profit: 36.997 RON2023 · Profit: 34.041 RON2020 · Datorii: 3.258 RON2021 · Datorii: 57.763 RON2022 · Datorii: 46.131 RON2023 · Datorii: 29.135 RON2020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

POTOP LUCIAN CONSTRUCŢII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 136.200 RON în 2023, cu un profit net de 34.041 RON.

Indicator (RON) 2023202220212020
Cifră de afaceri netă 136.200 136.186 122.549 46.300
Profit net 34.041 36.997 77.221 9.729
Capitaluri proprii 158.188 124.146 87.150 9.929
Active totale 187.323 170.277 144.913 13.187
Datorii totale 29.135 46.131 57.763 3.258
Număr mediu salariați 2 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

13.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.