Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CENTRUL DE EXCELENŢĂ ÎN LIPOSCULPTURĂ S.R.L.

CUI
42505831
Reg. Comerț
J2020001755231
Înregistrată
18.05.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR GHIRLANDEI, NR.56, BL.75, SC.1, ET.2, AP.11, cod poștal 6
51.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 18.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
29.046 RON
▼ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0240 k481 k721 k962 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 782.818 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.202.053 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 525.377 RON2022 · Profit: 819.973 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 138.376 RON2022 · Datorii: 192.417 RON2023 · Datorii: 23.876 RON2024 · Datorii: 6.118 RON2025 · Datorii: 670 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL DE EXCELENŢĂ ÎN LIPOSCULPTURĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 1.202.053 782.818
Profit net 0 0 0 819.973 525.377
Capitaluri proprii 29.046 115.878 547.477 820.173 526.148
Active totale 29.716 121.996 571.353 1.012.590 664.524
Datorii totale 670 6.118 23.876 192.417 138.376
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

51.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.