Activă MUREŞ

STEGARU AUTO TRANS S.R.L.

CUI
42505300
Reg. Comerț
J2020000526269
Înregistrată
15.05.2020
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. DEDRADULUI, NR.69A, cod poștal 545300
3.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
227.865 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
12.069 RON
▼ 36% vs 2024
Capitaluri proprii
12.645 RON
▼ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k236 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 111.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 256.800 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 227.865 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 9.391 RON2024 · Profit: 18.727 RON2025 · Profit: 12.069 RON2021 · Datorii: 8.000 RON2022 · Datorii: 8.000 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 50.570 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEGARU AUTO TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 227.865 RON în 2025, cu un profit net de 12.069 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 227.865 295.500 256.800 111.500 0
Profit net 12.069 18.727 9.391 0 0
Capitaluri proprii 12.645 20.576 1.849 -7.542 -7.257
Active totale 63.215 20.576 1.849 458 743
Datorii totale 50.570 0 0 8.000 8.000
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.