Activă Plătitor TVA BUZĂU

LUMINITA SI MIHAI MARKET S.R.L.

CUI
42503539
Reg. Comerț
J2020000337102
Înregistrată
15.05.2020
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT MĂTEŞTI COM. SĂPOCA, STR. LENCARU DUMITRU, NR.28, cod poștal 127541
6.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
945.744 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
66.922 RON
▲ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
283.107 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0189 k378 k567 k757 k946 k2021 · Cifră de afaceri: 369.607 RON2022 · Cifră de afaceri: 573.898 RON2023 · Cifră de afaceri: 732.087 RON2024 · Cifră de afaceri: 884.625 RON2025 · Cifră de afaceri: 945.744 RON2021 · Profit: 51.653 RON2022 · Profit: 71.660 RON2023 · Profit: 27.906 RON2024 · Profit: 49.483 RON2025 · Profit: 66.922 RON2021 · Datorii: 285.863 RON2022 · Datorii: 191.911 RON2023 · Datorii: 213.722 RON2024 · Datorii: 187.368 RON2025 · Datorii: 199.441 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LUMINITA SI MIHAI MARKET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 945.744 RON în 2025, cu un profit net de 66.922 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 945.744 884.625 732.087 573.898 369.607
Profit net 66.922 49.483 27.906 71.660 51.653
Capitaluri proprii 283.107 216.185 166.702 138.796 67.136
Active totale 482.548 403.553 380.424 330.707 352.999
Datorii totale 199.441 187.368 213.722 191.911 285.863
Număr mediu salariați 1 1 2 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.