Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TECHGRAM S.R.L.

CUI
42483709
Reg. Comerț
J40/4884/2020
Înregistrată
07.05.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS. PIPERA, NR.31-33, CAMERA 1, BL.4B, SC.3, ET.1, AP.26
17.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 07.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
309.270 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
157.769 RON
▲ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
158.009 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

089 k179 k268 k357 k446 k2021 · Cifră de afaceri: 369.810 RON2022 · Cifră de afaceri: 446.370 RON2023 · Cifră de afaceri: 339.495 RON2024 · Cifră de afaceri: 335.595 RON2025 · Cifră de afaceri: 309.270 RON2021 · Profit: 233.285 RON2022 · Profit: 316.413 RON2023 · Profit: 163.208 RON2024 · Profit: 137.240 RON2025 · Profit: 157.769 RON2021 · Datorii: 22.232 RON2022 · Datorii: 166.181 RON2023 · Datorii: 28.886 RON2024 · Datorii: 45.135 RON2025 · Datorii: 41.989 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TECHGRAM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 309.270 RON în 2025, cu un profit net de 157.769 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 309.270 335.595 339.495 446.370 369.810
Profit net 157.769 137.240 163.208 316.413 233.285
Capitaluri proprii 158.009 137.480 163.448 316.653 280.352
Active totale 198.122 179.618 187.367 482.834 302.584
Datorii totale 41.989 45.135 28.886 166.181 22.232
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.