Activă Plătitor TVA CLUJ

VALICAR SPEED TRANS S.R.L.

CUI
42475889
Reg. Comerț
J12/1219/2020
Înregistrată
04.05.2020
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ION IONESCU DE LA BRAD, NR. 16A PROVIZORIU, cod poștal 400403
10.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 04.05.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
334.169 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
166.432 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k143 k214 k285 k357 k2021 · Cifră de afaceri: 213.950 RON2022 · Cifră de afaceri: 240.542 RON2023 · Cifră de afaceri: 281.502 RON2024 · Cifră de afaceri: 356.542 RON2025 · Cifră de afaceri: 334.169 RON2021 · Profit: 106.110 RON2022 · Profit: 107.017 RON2023 · Profit: 124.158 RON2024 · Profit: 61.768 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.218 RON2022 · Datorii: 12.004 RON2023 · Datorii: 12.900 RON2024 · Datorii: 46.232 RON2025 · Datorii: 34.661 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALICAR SPEED TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 334.169 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 334.169 356.542 281.502 240.542 213.950
Profit net 0 61.768 124.158 107.017 106.110
Capitaluri proprii 166.432 186.166 124.398 107.257 106.350
Active totale 201.093 232.398 137.298 119.261 111.568
Datorii totale 34.661 46.232 12.900 12.004 5.218
Număr mediu salariați 3 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.