Activă HUNEDOARA

RAPID FLO LJS S.R.L.

CUI
42468024
Reg. Comerț
J2020000380201
Înregistrată
28.04.2020
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. RADU ŞAPCĂ, NR.32, AP.1, cod poștal 332037
2.05
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 28.04.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
186.321 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
6.064 RON
Capitaluri proprii
50.983 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k75 k113 k150 k188 k2021 · Cifră de afaceri: 158.153 RON2022 · Cifră de afaceri: 170.806 RON2023 · Cifră de afaceri: 166.800 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.815 RON2025 · Cifră de afaceri: 186.321 RON2021 · Profit: 18.809 RON2022 · Profit: 9.708 RON2023 · Profit: 17.988 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.064 RON2021 · Datorii: 26.399 RON2022 · Datorii: 33.861 RON2023 · Datorii: 63.525 RON2024 · Datorii: 120.183 RON2025 · Datorii: 175.599 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAPID FLO LJS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 186.321 RON în 2025, cu un profit net de 6.064 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 186.321 187.815 166.800 170.806 158.153
Profit net 6.064 0 17.988 9.708 18.809
Capitaluri proprii 50.983 44.919 45.652 27.664 17.956
Active totale 226.582 165.102 109.177 61.525 44.355
Datorii totale 175.599 120.183 63.525 33.861 26.399
Număr mediu salariați 1 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.05
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.