Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

IULIAN MATERIALE CONSTRUCTION S.R.L.

CUI
42464170
Reg. Comerț
J2020000164256
Înregistrată
24.04.2020
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT SALCIA COM. SALCIA, SALCIA, NR.391
7.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 24.04.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
641.624 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
28.003 RON
▼ 66% vs 2024
Capitaluri proprii
630.473 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0292 k584 k876 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 648.515 RON2022 · Cifră de afaceri: 840.877 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.459.784 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.113.473 RON2025 · Cifră de afaceri: 641.624 RON2021 · Profit: 102.168 RON2022 · Profit: 124.837 RON2023 · Profit: 206.332 RON2024 · Profit: 82.116 RON2025 · Profit: 28.003 RON2021 · Datorii: 450.342 RON2022 · Datorii: 555.071 RON2023 · Datorii: 322.950 RON2024 · Datorii: 331.954 RON2025 · Datorii: 237.393 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IULIAN MATERIALE CONSTRUCTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 641.624 RON în 2025, cu un profit net de 28.003 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 641.624 1.113.473 1.459.784 840.877 648.515
Profit net 28.003 82.116 206.332 124.837 102.168
Capitaluri proprii 630.473 602.470 520.354 339.021 214.184
Active totale 867.866 934.424 843.304 894.092 664.526
Datorii totale 237.393 331.954 322.950 555.071 450.342
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

7.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.