Activă Plătitor TVA GIURGIU

SEBI SPEED 2000 S.R.L.

CUI
42459522
Reg. Comerț
J52/316/2020
Înregistrată
21.04.2020
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT ULMI COM. ULMI, STR. ZÂMBETULUI, NR.127, cod poștal 87230
2.15
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 21.04.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
426.279 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
10.021 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
58.614 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

085 k171 k256 k341 k426 k2021 · Cifră de afaceri: 79.247 RON2022 · Cifră de afaceri: 33.360 RON2023 · Cifră de afaceri: 263.194 RON2024 · Cifră de afaceri: 376.016 RON2025 · Cifră de afaceri: 426.279 RON2021 · Profit: 7.553 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 17.083 RON2024 · Profit: 29.977 RON2025 · Profit: 10.021 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 24.463 RON2023 · Datorii: 54.501 RON2024 · Datorii: 165.080 RON2025 · Datorii: 203.037 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEBI SPEED 2000 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 426.279 RON în 2025, cu un profit net de 10.021 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 426.279 376.016 263.194 33.360 79.247
Profit net 10.021 29.977 17.083 0 7.553
Capitaluri proprii 58.614 48.592 18.615 1.532 17.258
Active totale 261.651 213.672 73.116 25.995 17.258
Datorii totale 203.037 165.080 54.501 24.463 0
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.15
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.