Activă SATU MARE

VIPPIEMONTE S.R.L.

CUI
42453333
Reg. Comerț
J30/278/2020
Înregistrată
15.04.2020
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GANEA, BL.CG26, AP.2
53.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 15.04.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.180 RON
▼ 87% vs 2024
Profit net
1.015 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
7.959 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-16 k4 k25 k45 k66 k86 k2021 · Cifră de afaceri: 29.436 RON2022 · Cifră de afaceri: 22.351 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.915 RON2024 · Cifră de afaceri: 86.321 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.180 RON2021 · Profit: 17.267 RON2022 · Profit: 11.628 RON2023 · Profit: 10.255 RON2024 · Profit: 58.723 RON2025 · Profit: 1.015 RON2021 · Datorii: 246 RON2022 · Datorii: 606 RON2023 · Datorii: 40 RON2024 · Datorii: -16.081 RON2025 · Datorii: 184 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIPPIEMONTE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.180 RON în 2025, cu un profit net de 1.015 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.180 86.321 27.915 22.351 29.436
Profit net 1.015 58.723 10.255 11.628 17.267
Capitaluri proprii 7.959 70.945 12.222 12.067 24.799
Active totale 8.143 54.864 12.262 12.673 25.045
Datorii totale 184 -16.081 40 606 246
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

53.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.