Activă BRAŞOV

MATEOS GARAJE S.R.L.

CUI
42429726
Reg. Comerț
J2020000661089
Înregistrată
25.03.2020
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. TĂBĂCARI, NR.17, cod poștal 505200
0.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 25.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
113.664 RON
▲ 168% vs 2024
Profit net
1.375 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
191 RON
▲ 116% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k47 k71 k94 k118 k2021 · Cifră de afaceri: 6.780 RON2022 · Cifră de afaceri: 29.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 21.590 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.419 RON2025 · Cifră de afaceri: 113.664 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 6.957 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 11.229 RON2025 · Profit: 1.375 RON2021 · Datorii: 11.121 RON2022 · Datorii: 18.596 RON2023 · Datorii: 81.413 RON2024 · Datorii: 72.177 RON2025 · Datorii: 117.605 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MATEOS GARAJE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 113.664 RON în 2025, cu un profit net de 1.375 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 113.664 42.419 21.590 29.130 6.780
Profit net 1.375 11.229 0 6.957 0
Capitaluri proprii 191 -1.184 -12.413 5.428 -1.529
Active totale 117.796 70.993 69.000 24.024 9.592
Datorii totale 117.605 72.177 81.413 18.596 11.121
Număr mediu salariați 3 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.