Activă Plătitor TVA TIMIŞ

VDC CASA S.R.L.

CUI
42426347
Reg. Comerț
J35/853/2020
Înregistrată
20.03.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA NOUĂ COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. FLORENTINA, NR.1, CAMERA 1, AP.2, cod poștal 307285
137.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 20.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.000 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
35.543 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0337 k674 k1,0 mil1,3 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.684.351 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.168 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.527.883 RON2024 · Cifră de afaceri: 18.080 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.000 RON2021 · Profit: 436.164 RON2022 · Profit: 1.159 RON2023 · Profit: 58.200 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.111.388 RON2022 · Datorii: 886.655 RON2023 · Datorii: 113.737 RON2024 · Datorii: 8.070 RON2025 · Datorii: 286 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VDC CASA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.000 18.080 1.527.883 1.168 1.684.351
Profit net 0 0 58.200 1.159 436.164
Capitaluri proprii 35.543 45.586 129.963 437.523 436.364
Active totale 35.829 53.656 243.700 1.324.178 1.547.752
Datorii totale 286 8.070 113.737 886.655 1.111.388
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

137.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.