Activă ARAD

ANALYT VISION S.R.L.

CUI
42420859
Reg. Comerț
J02/364/2020
Înregistrată
17.03.2020
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. BIHORULUI, NR.2, AP.7, cod poștal 310140
2.29
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 17.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
346.720 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
49.735 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
72.881 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0105 k209 k314 k419 k524 k2021 · Cifră de afaceri: 71.150 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 299.410 RON2024 · Cifră de afaceri: 367.684 RON2025 · Cifră de afaceri: 346.720 RON2021 · Profit: 13.162 RON2022 · Profit: 241.670 RON2023 · Profit: 156.684 RON2024 · Profit: 45.792 RON2025 · Profit: 49.735 RON2021 · Datorii: 1.170 RON2022 · Datorii: 50.434 RON2023 · Datorii: 4.523 RON2024 · Datorii: 523.638 RON2025 · Datorii: 392.804 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANALYT VISION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 346.720 RON în 2025, cu un profit net de 49.735 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 346.720 367.684 299.410 299.350 71.150
Profit net 49.735 45.792 156.684 241.670 13.162
Capitaluri proprii 72.881 47.592 158.484 243.170 27.568
Active totale 465.685 571.230 163.007 293.604 28.738
Datorii totale 392.804 523.638 4.523 50.434 1.170
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.29
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.