Activă CLUJ

IRON WELDING S.R.L.

CUI
42414709
Reg. Comerț
J12/874/2024
Înregistrată
16.03.2020
Sediu social JUD. CLUJ, SAT CHINTENI COM. CHINTENI, STR. RĂZOARELOR, NR.26, cod poștal 407205
-12.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 16.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
57.376 RON
▲ 856% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-14.358 RON
▼ 118% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k67 k101 k134 k168 k2021 · Cifră de afaceri: 96.994 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.200 RON2023 · Cifră de afaceri: 167.860 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 57.376 RON2021 · Profit: 35.434 RON2022 · Profit: 37.685 RON2023 · Profit: 54.317 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.292 RON2022 · Datorii: 4.451 RON2023 · Datorii: 13.635 RON2024 · Datorii: 53.009 RON2025 · Datorii: 22.630 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRON WELDING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 57.376 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 57.376 6.000 167.860 87.200 96.994
Profit net 0 0 54.317 37.685 35.434
Capitaluri proprii -14.358 78.096 147.375 93.059 55.074
Active totale 8.272 131.105 161.010 97.510 59.366
Datorii totale 22.630 53.009 13.635 4.451 4.292
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-12.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.