Activă Plătitor TVA MUREŞ

LASZLO ERDOS LEARNING S.R.L.

CUI
42410405
Reg. Comerț
J2020000404264
Înregistrată
13.03.2020
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, ALEEA CORNIŞA, NR.12, AP.26, cod poștal 540102
39.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 13.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
374.827 RON
▲ 131% vs 2024
Profit net
209.268 RON
▲ 173% vs 2024
Capitaluri proprii
209.510 RON
▲ 173% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k150 k225 k300 k375 k2021 · Cifră de afaceri: 143.825 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.803 RON2023 · Cifră de afaceri: 179.065 RON2024 · Cifră de afaceri: 162.258 RON2025 · Cifră de afaceri: 374.827 RON2021 · Profit: 96.518 RON2022 · Profit: 72.441 RON2023 · Profit: 115.452 RON2024 · Profit: 76.627 RON2025 · Profit: 209.268 RON2021 · Datorii: 2.096 RON2022 · Datorii: 1.721 RON2023 · Datorii: 5.454 RON2024 · Datorii: 8.879 RON2025 · Datorii: 9.222 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LASZLO ERDOS LEARNING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 374.827 RON în 2025, cu un profit net de 209.268 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 374.827 162.258 179.065 109.803 143.825
Profit net 209.268 76.627 115.452 72.441 96.518
Capitaluri proprii 209.510 76.867 115.692 73.410 96.758
Active totale 218.732 85.746 121.146 75.131 98.854
Datorii totale 9.222 8.879 5.454 1.721 2.096
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

39.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.