Activă Plătitor TVA MUREŞ

NIMO MOBILE TOURS S.R.L.

CUI
42404446
Reg. Comerț
J2020000398266
Înregistrată
12.03.2020
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ALBA IULIA, NR.21, cod poștal 540391
15.92
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 12.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
314.528 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
71.373 RON
▼ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
185.597 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

063 k126 k189 k252 k315 k2021 · Cifră de afaceri: 163.515 RON2022 · Cifră de afaceri: 183.931 RON2023 · Cifră de afaceri: 259.671 RON2024 · Cifră de afaceri: 306.352 RON2025 · Cifră de afaceri: 314.528 RON2021 · Profit: 40.770 RON2022 · Profit: 31.589 RON2023 · Profit: 82.959 RON2024 · Profit: 104.818 RON2025 · Profit: 71.373 RON2021 · Datorii: 4.417 RON2022 · Datorii: 5.790 RON2023 · Datorii: 30.097 RON2024 · Datorii: 36.210 RON2025 · Datorii: 28.304 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIMO MOBILE TOURS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 314.528 RON în 2025, cu un profit net de 71.373 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 314.528 306.352 259.671 183.931 163.515
Profit net 71.373 104.818 82.959 31.589 40.770
Capitaluri proprii 185.597 158.668 83.199 42.099 41.010
Active totale 212.745 192.140 108.226 42.947 43.417
Datorii totale 28.304 36.210 30.097 5.790 4.417
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.92
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.