Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

LAU SNACK FOOD S.R.L.

CUI
42401652
Reg. Comerț
J25/143/2020
Înregistrată
12.03.2020
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, CAL. TIMIŞOAREI, NR.189, BIROU
6.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 12.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
225.393 RON
▲ 55% vs 2024
Profit net
62.325 RON
▲ 998% vs 2024
Capitaluri proprii
151.744 RON
▲ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0130 k259 k389 k519 k649 k2021 · Cifră de afaceri: 648.661 RON2022 · Cifră de afaceri: 215.580 RON2023 · Cifră de afaceri: 151.330 RON2024 · Cifră de afaceri: 145.382 RON2025 · Cifră de afaceri: 225.393 RON2021 · Profit: 56.528 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 64.800 RON2024 · Profit: 5.676 RON2025 · Profit: 62.325 RON2021 · Datorii: 47.087 RON2022 · Datorii: 41.723 RON2023 · Datorii: 79.448 RON2024 · Datorii: 125.193 RON2025 · Datorii: 155.322 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAU SNACK FOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 225.393 RON în 2025, cu un profit net de 62.325 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 225.393 145.382 151.330 215.580 648.661
Profit net 62.325 5.676 64.800 0 56.528
Capitaluri proprii 151.744 89.418 89.043 24.242 107.542
Active totale 307.066 214.611 168.491 65.965 154.629
Datorii totale 155.322 125.193 79.448 41.723 47.087
Număr mediu salariați 1 1 1 2 3

Analiză de risc — insolvență

6.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.