Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARGELIA ATELIER S.R.L.

CUI
42401296
Reg. Comerț
J2020003769407
Înregistrată
12.03.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MATEI VOIEVOD, NR.91
8.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 12.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
35.807 RON
▼ 52% vs 2024
Profit net
9.928 RON
Capitaluri proprii
32.492 RON
▲ 489% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 265.094 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 180.247 RON2024 · Cifră de afaceri: 75.060 RON2025 · Cifră de afaceri: 35.807 RON2021 · Profit: 181.805 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 41.239 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 9.928 RON2021 · Datorii: 105.395 RON2022 · Datorii: 305 RON2023 · Datorii: 13.691 RON2024 · Datorii: 41.667 RON2025 · Datorii: 15.830 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARGELIA ATELIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 35.807 RON în 2025, cu un profit net de 9.928 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 35.807 75.060 180.247 0 265.094
Profit net 9.928 0 41.239 0 181.805
Capitaluri proprii 32.492 -8.353 41.479 205.034 226.144
Active totale 48.322 33.314 55.170 205.339 331.539
Datorii totale 15.830 41.667 13.691 305 105.395
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

8.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.