Activă TIMIŞ

UP!COLLECTION S.R.L.

CUI
42395321
Reg. Comerț
J35/762/2020
Înregistrată
11.03.2020
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DIVIZIA 9 CAVALERIE, NR.4, STAND A 10, cod poștal 300265
22.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 11.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
265.396 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k264 k330 k2021 · Cifră de afaceri: 289.559 RON2022 · Cifră de afaceri: 329.985 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 82.328 RON2022 · Profit: 121.616 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.890 RON2022 · Datorii: 18.095 RON2023 · Datorii: 17.443 RON2024 · Datorii: 17.387 RON2025 · Datorii: 17.387 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UP!COLLECTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 329.985 289.559
Profit net 0 0 0 121.616 82.328
Capitaluri proprii 265.396 265.396 265.340 264.632 143.016
Active totale 282.783 282.783 282.783 282.727 155.906
Datorii totale 17.387 17.387 17.443 18.095 12.890
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.