Activă Plătitor TVA ILFOV

APERTURE CEE S.R.L.

CUI
42374183
Reg. Comerț
J23/1035/2022
Înregistrată
06.03.2020
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM. FERMEI, NR.101, CAMERA 1, BL.3, ET.4, AP.20, cod poștal 77160
7.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7410
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 06.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.322.468 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
45.105 RON
▲ 173% vs 2024
Capitaluri proprii
297.766 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0464 k929 k1,4 mil1,9 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.202.330 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.845.044 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.890.380 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.994.772 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.322.468 RON2021 · Profit: 94.494 RON2022 · Profit: 66.079 RON2023 · Profit: 52.551 RON2024 · Profit: 16.497 RON2025 · Profit: 45.105 RON2021 · Datorii: 124.978 RON2022 · Datorii: 115.406 RON2023 · Datorii: 142.239 RON2024 · Datorii: 144.865 RON2025 · Datorii: 157.248 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

APERTURE CEE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.322.468 RON în 2025, cu un profit net de 45.105 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.322.468 1.994.772 1.890.380 1.845.044 1.202.330
Profit net 45.105 16.497 52.551 66.079 94.494
Capitaluri proprii 297.766 252.661 236.164 183.614 117.535
Active totale 449.590 396.466 372.132 298.053 241.996
Datorii totale 157.248 144.865 142.239 115.406 124.978
Număr mediu salariați 6 6 7 5 3

Analiză de risc — insolvență

7.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7410).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.