Activă MUREŞ

ANUBIS EVENTS S.R.L.

CUI
42370300
Reg. Comerț
J2020000363268
Înregistrată
05.03.2020
Sediu social JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, STR. GAROFIŢEI, BL.8, AP.18, cod poștal 545200
13.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 05.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
103.246 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
8.409 RON
▼ 66% vs 2024
Capitaluri proprii
112.788 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k107 k161 k215 k269 k2021 · Cifră de afaceri: 118.881 RON2022 · Cifră de afaceri: 131.104 RON2023 · Cifră de afaceri: 268.742 RON2024 · Cifră de afaceri: 198.958 RON2025 · Cifră de afaceri: 103.246 RON2021 · Profit: 5.957 RON2022 · Profit: 45.177 RON2023 · Profit: 18.147 RON2024 · Profit: 24.710 RON2025 · Profit: 8.409 RON2021 · Datorii: 2.813 RON2022 · Datorii: 4.187 RON2023 · Datorii: 6.368 RON2024 · Datorii: 29.541 RON2025 · Datorii: 16.455 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANUBIS EVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 103.246 RON în 2025, cu un profit net de 8.409 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 103.246 198.958 268.742 131.104 118.881
Profit net 8.409 24.710 18.147 45.177 5.957
Capitaluri proprii 112.788 104.379 76.211 58.064 12.887
Active totale 103.833 133.920 82.579 62.251 15.700
Datorii totale 16.455 29.541 6.368 4.187 2.813
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

13.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.