Activă VRANCEA

PRONAMOC EXPEDIŢII S.R.L.

CUI
42367828
Reg. Comerț
J2020000208390
Înregistrată
05.03.2020
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT JORĂŞTI COM. VÂNĂTORI, JORĂŞTI, cod poștal 627397
-11.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 05.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
141.120 RON
▲ 127% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-227.579 RON
▼ 57% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k144 k217 k289 k361 k2021 · Cifră de afaceri: 60.979 RON2022 · Cifră de afaceri: 77.995 RON2023 · Cifră de afaceri: 76.967 RON2024 · Cifră de afaceri: 62.271 RON2025 · Cifră de afaceri: 141.120 RON2021 · Profit: 28.376 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 16.327 RON2022 · Datorii: 200.326 RON2023 · Datorii: 136.474 RON2024 · Datorii: 265.317 RON2025 · Datorii: 361.194 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRONAMOC EXPEDIŢII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 141.120 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 141.120 62.271 76.967 77.995 60.979
Profit net 0 0 0 0 28.376
Capitaluri proprii -227.579 -145.165 -38.229 17.598 34.240
Active totale 133.615 120.152 98.245 217.924 50.567
Datorii totale 361.194 265.317 136.474 200.326 16.327
Număr mediu salariați 3 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-11.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.