Activă HUNEDOARA

BEAUTY ATELIER BY RAMONA S.R.L.

CUI
42365657
Reg. Comerț
J2020000296207
Înregistrată
05.03.2020
Sediu social JUD. HUNEDOARA, SAT CRIŞCIOR COM. CRIŞCIOR, CAL. ZĂRANDULUI, NR.33, SP. COM. 2, cod poștal 337200
9.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 05.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.851 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
20.987 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k70 k2021 · Cifră de afaceri: 39.007 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.465 RON2023 · Cifră de afaceri: 61.414 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.512 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.851 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 6.776 RON2023 · Profit: 11.942 RON2024 · Profit: 5.300 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.068 RON2022 · Datorii: 4.605 RON2023 · Datorii: 1.687 RON2024 · Datorii: 356 RON2025 · Datorii: 4.973 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEAUTY ATELIER BY RAMONA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.851 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.851 47.512 61.414 70.465 39.007
Profit net 0 5.300 11.942 6.776 0
Capitaluri proprii 20.987 24.952 19.653 7.711 935
Active totale 25.960 25.308 21.340 12.316 5.003
Datorii totale 4.973 356 1.687 4.605 4.068
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.