Activă CLUJ

PROPERTY CLOUD S.R.L.

CUI
42362081
Reg. Comerț
J12/892/2020
Înregistrată
04.03.2020
Sediu social JUD. CLUJ, SAT DEZMIR COM. APAHIDA, STR. MAGNOLIEI, NR.20, cod poștal 407039
-21.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 04.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
157.147 RON
▼ 50% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-44.848 RON
▼ 1090% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

063 k125 k188 k251 k313 k2021 · Cifră de afaceri: 975 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.269 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 313.360 RON2025 · Cifră de afaceri: 157.147 RON2021 · Profit: 941 RON2022 · Profit: 43.770 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 48.997 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 128 RON2022 · Datorii: 40.933 RON2023 · Datorii: 128.785 RON2024 · Datorii: 35.344 RON2025 · Datorii: 59.484 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROPERTY CLOUD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 157.147 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 157.147 313.360 0 47.269 975
Profit net 0 48.997 0 43.770 941
Capitaluri proprii -44.848 4.532 -44.465 44.911 1.141
Active totale 14.464 1.876 84.320 85.844 1.269
Datorii totale 59.484 35.344 128.785 40.933 128
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-21.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.