Activă Plătitor TVA ALBA

FLORĂRIA NU MĂ UITA S.R.L.

CUI
42359132
Reg. Comerț
J2020000278016
Înregistrată
04.03.2020
Sediu social JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. CRIŞAN, NR.41, cod poștal 515800
2.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 04.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
387.466 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
17.835 RON
▲ 284% vs 2024
Capitaluri proprii
35.361 RON
▲ 102% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

093 k186 k279 k372 k465 k2021 · Cifră de afaceri: 269.468 RON2022 · Cifră de afaceri: 387.378 RON2023 · Cifră de afaceri: 373.418 RON2024 · Cifră de afaceri: 464.804 RON2025 · Cifră de afaceri: 387.466 RON2021 · Profit: 8.299 RON2022 · Profit: 37.933 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 4.647 RON2025 · Profit: 17.835 RON2021 · Datorii: 14.868 RON2022 · Datorii: 17.019 RON2023 · Datorii: 28.335 RON2024 · Datorii: 40.534 RON2025 · Datorii: 127.988 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORĂRIA NU MĂ UITA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 387.466 RON în 2025, cu un profit net de 17.835 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 387.466 464.804 373.418 387.378 269.468
Profit net 17.835 4.647 0 37.933 8.299
Capitaluri proprii 35.361 17.526 12.879 38.133 15.492
Active totale 163.349 58.060 41.214 55.152 30.360
Datorii totale 127.988 40.534 28.335 17.019 14.868
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.