Activă DOLJ

COSRANDA CURIER S.R.L.

CUI
42348354
Reg. Comerț
J2020000452166
Înregistrată
02.03.2020
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. BRAZDA LUI NOVAC, NR.60, BL.A8, SC.3, AP.20, cod poștal 200690
15.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 02.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
71.635 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
20.850 RON
▲ 114% vs 2024
Capitaluri proprii
21.090 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k90 k2021 · Cifră de afaceri: 45.539 RON2022 · Cifră de afaceri: 65.062 RON2023 · Cifră de afaceri: 85.465 RON2024 · Cifră de afaceri: 89.673 RON2025 · Cifră de afaceri: 71.635 RON2021 · Profit: 28.027 RON2022 · Profit: 44.056 RON2023 · Profit: 5.774 RON2024 · Profit: 9.736 RON2025 · Profit: 20.850 RON2021 · Datorii: 1.296 RON2022 · Datorii: 77.049 RON2023 · Datorii: 14.616 RON2024 · Datorii: 4.695 RON2025 · Datorii: 7.663 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSRANDA CURIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 71.635 RON în 2025, cu un profit net de 20.850 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 71.635 89.673 85.465 65.062 45.539
Profit net 20.850 9.736 5.774 44.056 28.027
Capitaluri proprii 21.090 16.658 6.923 44.296 52.015
Active totale 26.877 21.353 21.539 121.345 53.311
Datorii totale 7.663 4.695 14.616 77.049 1.296
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.