Activă CONSTANŢA

DMZ MEDICAL S.R.L.

CUI
42343055
Reg. Comerț
J2020000631132
Înregistrată
02.03.2020
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. JUPITER, NR.19, CAMERA 2, ET.1, cod poștal 900698
14.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 02.03.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.041.004 RON
▲ 103% vs 2024
Profit net
1.697.572 RON
▲ 324% vs 2024
Capitaluri proprii
1.698.113 RON
▲ 324% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 38% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,0 mil2,0 mil3,0 mil4,0 mil5,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.243.971 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.123.686 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.468.527 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.486.175 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.041.004 RON2021 · Profit: 857.301 RON2022 · Profit: 1.104.688 RON2023 · Profit: 517.241 RON2024 · Profit: 400.541 RON2025 · Profit: 1.697.572 RON2021 · Datorii: 5.652 RON2022 · Datorii: 382.090 RON2023 · Datorii: 389.932 RON2024 · Datorii: 297.451 RON2025 · Datorii: 669.036 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DMZ MEDICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.041.004 RON în 2025, cu un profit net de 1.697.572 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.041.004 2.486.175 2.468.527 2.123.686 1.243.971
Profit net 1.697.572 400.541 517.241 1.104.688 857.301
Capitaluri proprii 1.698.113 400.781 517.481 1.104.928 857.501
Active totale 2.367.149 698.232 907.413 1.487.018 863.153
Datorii totale 669.036 297.451 389.932 382.090 5.652
Număr mediu salariați 11 8 9 4 1

Analiză de risc — insolvență

14.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.