Activă ARGEŞ

FOR ETERNIDAD S.R.L.

CUI
42340814
Reg. Comerț
J2020000408033
Înregistrată
28.02.2020
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT RUCĂR COM. RUCĂR, STR. LUNCA, NR.113, ET.PARTER, cod poștal 117630
-13.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 28.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
64.534 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
7.265 RON
Capitaluri proprii
-97.884 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k69 k104 k138 k173 k2021 · Cifră de afaceri: 41.684 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.370 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.046 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.023 RON2025 · Cifră de afaceri: 64.534 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 7.265 RON2021 · Datorii: 108.094 RON2022 · Datorii: 147.558 RON2023 · Datorii: 155.945 RON2024 · Datorii: 172.801 RON2025 · Datorii: 145.782 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOR ETERNIDAD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 64.534 RON în 2025, cu un profit net de 7.265 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 64.534 64.023 46.046 70.370 41.684
Profit net 7.265 0 0 0 0
Capitaluri proprii -97.884 -105.149 -103.720 -95.204 -47.512
Active totale 46.433 66.586 52.085 52.071 60.582
Datorii totale 145.782 172.801 155.945 147.558 108.094
Număr mediu salariați 0 0 0 2 2

Analiză de risc — insolvență

-13.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.