Activă HUNEDOARA

FLORY ACCOUNT PRO S.R.L.

CUI
42330160
Reg. Comerț
J2020000264202
Înregistrată
27.02.2020
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. MINERULUI, BL.21, SC.A, ET.3, AP.17
19.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 27.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
251.100 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
87.154 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
87.394 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k100 k151 k201 k251 k2021 · Cifră de afaceri: 88.450 RON2022 · Cifră de afaceri: 141.770 RON2023 · Cifră de afaceri: 208.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 238.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 251.100 RON2021 · Profit: 21.343 RON2022 · Profit: 43.279 RON2023 · Profit: 78.338 RON2024 · Profit: 90.170 RON2025 · Profit: 87.154 RON2021 · Datorii: 4.656 RON2022 · Datorii: 7.761 RON2023 · Datorii: 10.170 RON2024 · Datorii: 10.169 RON2025 · Datorii: 17.172 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORY ACCOUNT PRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 251.100 RON în 2025, cu un profit net de 87.154 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 251.100 238.800 208.250 141.770 88.450
Profit net 87.154 90.170 78.338 43.279 21.343
Capitaluri proprii 87.394 90.410 78.578 43.519 21.583
Active totale 104.566 100.479 88.350 50.584 26.239
Datorii totale 17.172 10.169 10.170 7.761 4.656
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

19.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.