Activă Plătitor TVA SATU MARE

ZSOLHAN 2020 S.R.L.

CUI
42326321
Reg. Comerț
J30/189/2020
Înregistrată
26.02.2020
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. BOTIZULUI, NR.24, cod poștal 440110
-27.74
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 26.02.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
599.458 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.083.952 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0269 k537 k806 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 194.382 RON2022 · Cifră de afaceri: 261.676 RON2023 · Cifră de afaceri: 320.191 RON2024 · Cifră de afaceri: 394.776 RON2025 · Cifră de afaceri: 599.458 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 489.753 RON2022 · Datorii: 778.716 RON2023 · Datorii: 955.257 RON2024 · Datorii: 1.230.165 RON2025 · Datorii: 1.343.272 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZSOLHAN 2020 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 599.458 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 599.458 394.776 320.191 261.676 194.382
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.083.952 -987.625 -252.196 -176.438 -111.713
Active totale 263.420 246.640 703.061 602.278 378.040
Datorii totale 1.343.272 1.230.165 955.257 778.716 489.753
Număr mediu salariați 4 4 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

-27.74
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.